Xpand Life

Xpand  Life, hem iş yaşamınıza hem de özel hayatınıza dair tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir relux ayrıcalığıdır.

"Genişlet Hayatı"

“Genişlet hayatı” mottosuyla Xpandlife, yaşam unitelerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda arttırıyor.

relux projemizde, 1+0 studio bir ofise veya daireye sahip olsanız dahi, xpandlife katında sizleri ve sevdiklerinizi bambaşka bir dünya bekliyor.

Meeting room

Her türlü iş toplantılarınız, kalabalık satış seminerleri veya sunum görüşmeleri…

Özel donanımlı plug&play toplantı odaları sizleri bekliyor.

Hepsi elinizin altında

Ya da evinizin büyüklüğünde size özel bir sinema salonu mu?… Arkadaşlarla sabahlayacağınız ve keyfini doyasıya alacağınız bir play station oyun odası veya içinizdeki ressamı ortaya çıkaracak resim ve sanat atölyesi mi?..

Gusto room

Yeni tadımlar yapacağınız, arkadaşlarınıza ahçılığınızı gösterebileceğiniz ve misafirlerinizi yemeklerinizle ağırlayabileceğiniz özel donanımlı mutfak sizleri bekliyor.

Hepsi hayal ettiğiniz gibi…

Üstelik tabi ki ek bir ücret ödemeden..
işte biz buna xpandlife “genişlet hayatı”

Fitness room

Öğlen arası ofisinizin hemen altında bulunan spor salonunda bir saatlik koşu bandında ter atmak yada spinning yapmak… Hızlı, etkili, zaman kazandırıcı…

Yeniden çalışmaya hazırım.

Cinema room

Evinizin büyüklüğü kadar bir sinema salonu… Özel donanımlı ses & görüntü sistemleri ve oturma alanıyla, dostlarınız için sinemayı kapattınız… Popcornunuzu alıp keyfinize baktınız…

Ve hepsini evinizin alt katında yaptınız…

Silent room

Yüksek konsantrasyon ve sessiz bir çalışma ortamına ihtiyaç duyduğunuzda veya kütüphaneden bir kitap alıp bir solukta bitirmek istediğinizde…

Silent Room “sessiz oda” tam size göre.

Kidzone

Çocuklarınız için özel üretilmiş alanlar. Hijyenik ve güvenli bir ortam. Özel oyuncaklar ve kişisel gelişim setleriyle çocukların yaratıcılıklarını arttırabilecekleri özenle tasarlanmış bir zone.

Hepsi tek bir yerde

30m2 lik bir ofisiniz de 50 kişilik satış semineri mi?
Ya da 30 katılımcılı bir sunum toplantısı mı?…
Öğle arası koşu bandında bir saat ter atmak mı?..

Play room

Öğlen arası arkadaşlarla ufak bir iddiaya girmek… Aşağıda sizler için özel tasarlanmış oyun odasında play station maçı veya masa tenisinde hızlı bir rövanş…

Q

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun, sizi arayalım ve ilgili proje hakkında bilgilendirelim. Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Q