Relux MAZI

In the most beautiful bay of Bodrum…

PROJECTS

 

  • Satıştaki
    Projeler
  • Gelecek
    Projeler
  • Tamamlanan
    Projeler

Award-winning
projects

THE BEST OF EUROPE

INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS
BEST ARCHITECTURE MULTIPLE RESIDENCE

RELUX RSO 50 Tepeüstü is the owner of Europe’s best architecture award with a 5-star rating in the International Property Awards competition, which is open to all professional companies operating in the construction sector in the world.

XPAND LIFE

XPAND Life is a RELUX privilege that has been developed to meet all your needs for both your business and private life and provides optimum use in common areas.

Meeting room

Her türlü iş toplantılarınız, kalabalık satış seminerleri veya sunum görüşmeleri…

Özel donanımlı plug&play toplantı odaları sizleri bekliyor.

Fitness room

Öğlen arası ofisinizin hemen altında bulunan spor salonunda bir saatlik koşu bandında ter atmak yada spinning yapmak… Hızlı, etkili, zaman kazandırıcı…

Yeniden çalışmaya hazırım.

Silent room

Yüksek konsantrasyon ve sessiz bir çalışma ortamına ihtiyaç duyduğunuzda veya kütüphaneden bir kitap alıp bir solukta bitirmek istediğinizde…

Silent Room “sessiz oda” tam size göre.

Play room

Öğlen arası arkadaşlarla ufak bir iddiaya girmek… Aşağıda sizler için özel tasarlanmış oyun odasında play station maçı veya masa tenisinde hızlı bir rövanş…

Meet Relux

While Relux brings life to its projects with the vision of signing the best practice examples in the sector, it acts with the mission of proving that luxury is an attainable need by designing spaces according to new needs in order to meet the evolving expectations of its customers.

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun, sizi arayalım ve ilgili proje hakkında bilgilendirelim. Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

BİZE ULAŞIN

Fsm Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak
No:10 Relux RSO 50 Plaza 34771
Tepeüstü Ümraniye / İstanbul

RELUX ÇAĞRI MERKEZİ
E-POSTA
info@relux.com.tr

KVKK Onayı

Q

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun, sizi arayalım ve ilgili proje hakkında bilgilendirelim. Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Q