Kurumsal

Relux, Altunbüken Holding‘in bünyesinde yer alan gayrimenkul geliştirme markasıdır.

Altunbüken İnsaat Anonim Şirketi olarak 25 senedir inşaat sektöründe bulunan firmamız, 2014 yılından itibaren Türkiye’de ve dünyada markalı gayrimenkul geliştirmek amacıyla Relux markasını kurmuş ve o günden bu yana birçok yapıya hayat vermiştir.

relux

İLE TANIŞIN

Relux, sektöründe en iyi uygulama örneklerine imza atmak vizyonuyla projelerine hayat katarken, müşterilerinin gelişen beklentilerini karşılamak amacıyla mekanları yeni ihtiyaclara göre tasarlayıp, lüksün ulaşılabilecek bir ihtiyaç olduğunu kanıtlama misyonuyla hareket etmektedir.

AVRUPA’NIN EN İYİSİ

INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS
BEST ARCHITECTURE MULTIPLE RESIDENCE

RELUX RSO 50 Tepeüstü, dünyada inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm profesyonel firmalara açık olan International Property Awards yarışmasında 5 yıldızlı dereceyle Avrupa’nın en iyi mimari ödülünün sahibi.

TASARIMCILAR

Relux, sektöründe en iyi uygulama örneklerine imza atmak vizyonuyla projelerine hayat katarken, müşterilerinin gelişen beklentilerini karşılamak amacıyla mekanları yeni ihtiyaclara göre tasarlayıp, lüksün ulaşılabilecek bir ihtiyaç olduğunu kanıtlama misyonuyla hareket etmektedir.

Mimari Tasarım

GÖKHAN AVCIOĞLU (GAD MİMARLIK)
www.gadarchitecture.com

1960 Ankara doğumlu olan Gökhan Avcıoğlu, Selçuk Üniversitesi’nde mimarlık
eğitiminin ardından 1994 yılında açmış olduğu GAD (Global Architectural
Development) Mimarlık Bürosu ile yurt içinde ve dışında çok sayıda başarılı projeye imza attı.

Gökhan Avcıoğlu’nun GAD projeleri; 2002’de Galerist İstanbul ve Minima Art
Philadelphia, Amerika’da; 2003 ve 2004’te Miami Bienali’nde, 2005’te Rotterdam
Mimarlık Müzesi ve Londra Kraliyet Sanat Akademisi’nde, 2010’da Los Angeles’da
sergilendi. Ayrıca, 2008 Nisan ayında Milano’da gerçekleşen Block sergisinde de
Gökhan Avcıoğlu’na ait çeşitli şekillerde tasarlanmış objeler yer aldı.

Türkiye’de aldığı ödüllerinin yanında, aralarında mimarlık Oscar’ı şeklinde bilinen
International Property Awards da bulunan çok sayıda ödül sahibi olan Avcıoğlu,
başarılı çalışmalarına ek olarak 2007 yılından bu yana Paris’te bulunan Ecole
Speciale D’Architecture’da öğretim üyeliği yapmakta.

İç Mekan Tasarımı

INGO SCHWEDER (GOCO HOSPITALITY)
www.goco.co

Spa ve konaklama alanlarında 30 yılı aşkın deneyime sahip
Ingo Schweder, GOCO’nun kurucusu ve CEO’sudur.

Dünyanın en prestijli hotel grupları için çalışmalarda bulunmuş; dünya çapında bilinen ünlü spa ve sağlık merkezlerinin tasarım, geliştirme ve operasyonlarını yürütmüştür. Onun önderliğinde yapılmış olan Himalayalar’daki Ananda, dünya çapındaki spa merkezleri arasında çok özel bir yere sahiptir.

Mandarin Oriental Hotel Group’taki görevi süresince dört kıtada toplamda 15 spa merkezinin yapımında bulunmuştur. Aralarında Spa Personality of the Year, Excellence in Hospitality Design, Most Distinguished Industry Motivator, ve Best Spa Company de bulunan sayısız uluslararası ödülün sahibidir.

1940 yılında temelleri atılan Altunbüken Holding, kuyumculuk, inşaat, gayrimenkul geliştirme, finans ve gıda perakendeciliği alanlarında, bulunduğu sektörlerde liderlik vizyonuyla hareket ederek, sahip olduğu uzmanlığını sürekli  yeni yatırımlarla geliştirerek, dünya trendleriyle yarışacak, kültürümüzle bağdaşan saygın markalar yaratmayı başarmış, yoluna yeni ideallerle devam etmektedir.

Q

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun, sizi arayalım ve ilgili proje hakkında bilgilendirelim. Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Q