RELUX | Bizce lüks..., Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
RELUX
BİZCE LÜKS...
RELUX
YATIRIM
Bundan 60-70 yıl önce radyo büyük bir lükstü. Ardından buzdolabı ve televizyonlar geldi. Bugün lüks deyince bir çok kişinin aklına gelen pahalı mücevherler, son model tekneler veya ünlü modacıların özel tasarım ürünleriyken, biz lüks kavramına biraz daha farklı bakıyoruz...

Günümüz modern şehir hayatında hepimiz için belki de en büyük lüks “zaman” diyoruz.

Artık lüksün,aldığımız şeyin maddi değeriyle değil, onu nasıl ve neden aldığımızla ölçüldüğünü söylüyoruz.

Lüks dediğimiz şeyin bir ürün, bir hizmet olmaktan öte; bir yaşam biçimine dönüştüğünü ifade ediyoruz.

Mesela diyoruz ki;

Şehirde yaşarken araba sesinden çok kuş cıvıltısı duyabilmek...Bizim için lüks.

Ev-iş arası trafik çilesinden muaf olabilmek...Büyük lüks.

Evde veya ofiste teknik bir sorun olursa, hiç yorulmadan bir telefonla çözüleceğini bilmek...Rahatlatıcı bir lüks.

İşe gitmek için erkenden yollara düşmek yerine yarım saatlik bir koşuya, ardından keyifli bir kahvaltıya vakit ayırabilmek ve yine de tam saatinde ofiste olabilmek...Muazzam bir lüks.

Yorucu bir toplantının tüm stresini unutturacak spa markezine sadece bir asansör mesafede olabilmek...Tartışmasız bir lüks.

Her gün ev-iş arası trafikte mecburen harcadığınız vakti toplayıp sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anlara dönüştürebilmek...Paha biçilemez bir lüks.

Bize katılıyorsanız sizin için de lüksün tanımı çoktan değişmiş, RELUX’le tanışma vaktiniz gelmiş demektir.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
RELUX
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM