RELUX | Projeler, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
PROJE AŞAMASINDA
KONSEPT
LÜKSLER
GALERİ
TASARIMCILAR
MİMARİ TASARIM
GÖKHAN AVCIOĞLU (
GAD MİMARLIK)
http://www.gadarchitecture.com/

1960 Ankara doğumlu olan Gökhan Avcıoğlu, Selçuk Üniversitesi’nde mimarlık eğitiminin ardından1994 yılında açmış olduğu GAD (Global Architectural Development) Mimarlık Bürosu ile yurt içinde ve dışında çok sayıda başarılı projeye imza attı.

Gökhan Avcıoğlu’nun GAD projeleri; 2002’de Galerist İstanbul ve Minima Art Philadelphia, Amerika’da; 2003 ve 2004’de Miami Bienali’nde, 2005’de Rotterdam Mimarlık Müzesi ve Londra Kraliyet Sanat Akademisi’nde, 2010’da Los Angeles’da sergilendi. Ayrıca, 2008 Nisan ayında Milano’da gerçekleşen Block sergisinde de Gökhan Avcıoglu’na ait çeşitli şekillerde tasarlanmış objeler yer aldı.

Türkiye’de aldığı ödüllerinin yanında, aralarında mimarlık Oscar’ı şeklinde bilinen International Property Awards da bulunan çok sayıda ödül sahibi olan Avcıoğlu, başarılı çalışmalarına ek olarak 2007 yılından bu yana Paris’te bulunan Ecole Speciale D’Architecture’da öğretim üyeliği yapmakta.

SPA TASARIMI
INGO SCHWEDER (GOCO HOSPITALITY)

http://www.goco.co/

As CEO and founder of GOCO, Ingo brings more than 30 years of experience from the fields of spa and hospitality.

Working with and managing some of the world’s most prestigious hotel groups, Ingo has been involved with the design, development, and worldwide operation of iconic hotels and wellness destinations. Under his guidance, Ananda in the Himalayas, the globally recognized destination spa, was established.

During his tenure at the Mandarin Oriental Hotel Group, he established from the ground up 15 resort spas on four continents whose strong holistic roots are credited to him. He earlier was Group Director of Hotel Operations for Oberoi Hotels & Resorts and Managing Director of Rafael Group Hoteliers, Southeast Asia. Ingo has been recognized with countless industry awards including Spa Personality of the Year, Excellence in Hospitality Design, Most Distinguished Industry Motivator, and Best Spa Company. Always engaging and willing to share his expertise, he is a frequent speaker at Cornell University, ISPA events, Hospitality Finance Conferences globally, and other hospitality-related symposia around the world. He sits on the Board of the Spa India Association and the China Spa Symposium.

Ingo has a true passion for photography and traveling off the beaten path, where he enjoys combining the discovery of new countries and their people with the practice of yoga, making time to practice with well-renowned yoga masters around the globe.
DETAYLI BİLGİ İSTEK FORMU
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
RELUX
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.