RELUX | Lüksler, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
KIDZ
Çocukların güvenliğini ve sağlığını en az aileleri kadar düşünen RELUX KIDZ lüksü ile çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.

Çocuklarınızın sağlık, güvenlik ve gelişiminin en iyi şekilde sağlanabilmesi için gerekekli düzenleme ve değişikliklerin halihazırda gerçekleştirilmiş olduğu dairelere taşınabileceğiniz gibi, KIDZ çerçevesinde yapılacak bazı düzenlemeler ile yaşamakta olduğunuz evinizde ve hatta ihtiyaç duyarsanız ofisinizde bile çocuk dostu alanlar sağlayabilirsiniz.
Wİ-Fİ KORUMALI ALAN
Wi-Fi korumalı alanlanlar...
ANTİ-BAKTERİYEL BOYA
Anti-Bakteriyel ve leke tutmayan boyalar...
EMNİYET
Çocuk kilidi takılmış priz, kapı, dolap ve çekmeceler...
KORUMA
Yuvarlatılmış duvar köşeleri...
İZLEME
Kameralı, telsizli çocuk izleme sistemi...
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
RELUX
ULAŞIM
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER