RELUX | Bizce lüks..., Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
RELUX
BİZCE LÜKS...
RELUX
YATIRIM
En karlı yatırımı bir RELUX projesine sahip olarak yapmış olursunuz. Konutlarınızı kiralamak ya da satmak istediğinizde, satış sonrası desteği ile RELUX yanınızda olucaktır.

Bir RELUX projesine sahip olmak, yeni lüks anlayışına ve özel bir değere sahip olmaktır.

RELUX projelerinde, farklı bakış açısı ve oluşturduğu avantajlarla yatırımcılarını, tasarımı ve yarattığı yeni lüks anlayışı ile o projede yaşayacakları düşünür.

RELUX beklenenden kısa sürede yatırımcılarına çok daha karlı yatırım araçları sunar. RELUX projelerinde kolay ödenebilir özel ödeme koşulları ile lükse avantajlı ulaşma fırsatı sunar.

RELUX projeleri ile ilgili gelişmeleri ilk olarak RELUX sakinlerine haber verir. Böylece RELUX sakinlerine yeni yatırımlara en karlı süreçlerde sahip olma imkanı sağlar.

RELUX projelerine sahip yatırımcılar, ilerleyen dönemlerde konutlarını kiralamak yada satmak isterlerse RELUX onlara yardımcı olur.

RELUX projesine sahip olanlar, sadece projenin bir kısmına değil, RELUX’ün vadettiği yeni yaşam lüksüne ve RELUX’ün hayatı kolaylaştıran, keyifli çözümlerine de sahip olur. 

RELUX 'ün yarattığı Lüksler ve Projeler hakkında daha detaylı bilgiyi 444 3 759 (RLX) No'lu RELUX Çağrı Merkezi'nden veya RELUX Satış Ofisi'nden alabilirsiniz.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
ULAŞIM
KIDZ
KIDZ
RELUX çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
RELUX
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.