RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
SABAH.COM.TR: RELUX'U KURDU LÜKSÜ KONSEPTLERE AYIRDI
2015-04-15
ALTUNBÜKEN HOLDİNG, 25 YILDIR SÜRDÜRDÜĞÜ GAYRİMENKUL GELİŞTİRME İŞİNDE YOLUNA YENİ MARKASI RELUX GAYRİMENKUL İLE DEVAM EDECEK.

Gayrimenkul sektöründe daha hızlı büyümeyi hedeflediklerini belirten ALTUNBÜKEN Holding ve RELUX Yönetim Kurulu Başkanı Cem ALTUNBÜKEN 400 milyon liralık cirolarını 3 yıl içinde 1 milyar liraya ulaştırmayı amaçladıklarını vurgulayarak "ALTUNBÜKEN markasıyla gayrimenkul sektöründe bir tarihimiz olmasına rağmen, lüks ofis ve rezidans yaşamını daha iyi tanımlamak için RELUX'u oluşturduk" dedi...
DEVAMI
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
RELUX
ULAŞIM
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin