RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
PROJELER.COM: RELUX HEİGHTS 173 TEPEÜSTÜ PROJESİ
2015-01-22
RELUX HEİGHTS 173 PROJESİ; İSTANBUL'DA TEPEÜSTÜ'NDE İNŞA EDİLİYOR. ALTUNBÜKEN İNŞAAT PROJESİ, RELUX HEİGHTS 173; HENÜZ PROJE AŞAMASINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

RELUX Heights 173 projesinde evler ve ofisler yer alıyor. RELUX Heights 173 projesinde yer alan daireler isteğe göre küçültülüyor ya da genişletiliyor.

Butik mimari ögelerin hakim olduğu RELUX Heights 173 projesi; İstanbul Finans Merkezi'niğn hemen yanında yer alıyor. RELUX Vogue 22 projesinin yakınında alışveriş merkezleri ve birçok sosyal alan bulunuyor.

RELUX Heights 173 projesinde spor alanları, sinema, sunum salonları, video konferans odaları, müzik stüdyosu, eğlence odaları, çocuk oyun alanları, otopark, restaurant ve cafeler bulunuyor.

Mimarisinde GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'nun imzasının bulunduğu RELUX Heights 173 projesinde Xpand, Flexx, Club ve Kidz kısımları yer alıyor.
DEVAMI
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
RELUX
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin