RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
MİLLİYET.COM.TR: RELUX MARKASIYLA LÜKSÜ YENİDEN YORUMLAYACAK!
2015-04-14
TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ GRUPLARININ BAŞINDA GELEN ALTUNBÜKEN HOLDİNG, KIYMETLİ MADENLER SEKTÖRÜNDE 1940 YILINDAN BU YANA FAALİYET GÖSTERİYOR. 25 YILDIR İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ DE YÜRÜTEN ALTUNBÜKEN, RELUX GAYRİMENKUL MARKASINI YARATARAK ŞEHİRLİ PROFESYONEL ÇALIŞANLARI VE YATIRIMCILARI HEDEFLİYOR.

Kıymetli maden ve kuyumculuk sektörünün en köklü gruplarından biri olan ALTUNBÜKEN Holding, 75 yıldan bu yana altın ve pırlanta sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Başta Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, İtalya,Almanya, İngiltere ve İspanya’nın da aralarında yer aldığı 30'dan fazla ülkeye takı ihracatı da gerçekleştiren ALTUNBÜKEN Holding, inşaat taahhüt işleriyle 25 yıldan bu yana var olduğu inşaat sektöründe RELUX Gayrimenkul markasını yaratarak daha iddialı adımlar atmaya odaklandı. RELUX markası ile profesyonellere ve yatırımcılara konut, rezidans ve ofis projeleri geliştiren ALTUNBÜKEN Holding, 400 milyon TL’lik cirosunu gayrimenkul projeleri ile birlikte daha da artırmayı planlayarak 3 yıl içerisinde 1 milyar TL’ye ulaşmayı hedefliyor. İnşaat sektöründe lüks kavramını yeniden yorumluyor…
DEVAMI
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
RELUX
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
KIDZ
KIDZ
RELUX çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.