RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
KONUTHABERLERİ.COM: RELUX RSO 2014 BAŞINDA SATIŞA ÇIKACAK!
2013-11-05
ALTUNBÜKEN HOLDİNG, İSTANBUL TEPEÜSTÜ'NDE YER ALAN YENİ GAYRİMENKUL PROJESİ RELUX RSO'YU GELECEK YILIN BAŞINDA SATIŞA ÇIKARMAYI PLANLIYOR. İSTANBUL'UN GELİŞEN BÖLGELERİNDEN TEPEÜSTÜ'NDE TOPLAM 10 BİN 100 METREKARE KAPALI ALANA SAHİP RELUX RSO PROJESİ 22 KAT OLARAK YÜKSELECEK.

Proje satışa çıkmadan yüzde 30'u için ön talep alınmış durumda
Finans sektörünün kalbi olacak İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yakınında ve TEM otobanının yanında konumlanan RELUX RSO projesinin, yenilikçi ve özgün mimari anlayışıyla Tepeüstü'nün çehresini değiştirmesi bekleniyor. Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden kaynaklanan ihtiyaçlar öngörülerek tasarlanan proje, hem yaşam alanı hem de iş alanı olarak tasarlanmış suit ofislerden oluşuyor.

RELUX RSO'da ECOLUX (Doğa Dostu) alt yapı
Proje, esnek (FLEXX) kat yerleşim imkanıyla da dikkat çekiyor. RELUX RSO sakinleri ihtiyaçları ya da zevkleri doğrultusunda istedikleri odayı genişletip, küçültebiliyor, farklı alanlarda mutfak ve banyo kullanabiliyorlar. Özellikle FLEXX özelliği suit ofisler için büyük önem taşıyor. Bu özellik sayesinde birden fazla suit ofis, duvarları kaldırılarak tek ve büyük bir ofise çevrildiği gibi büyük bir ofis ihtiyacı ortadan kalktığında bölünerek, ihtiyaç dışındaki bölümlerin kiralanmasına ya da satılmasına olanak sağlıyor. Projenin bir diğer önemli özelliği ise doğal kaynakların tasarruflu ve verimli kullanımını sağlayan ECOLUX (Doğa Dostu) alt yapısı. Cam ve duvar izolasyonuyla enerji tasarrufu sağlanmasının yanı sıra RELUX RSO projesinde yağmur suyunu filtreleyerek, depolarında tutan arıtma sistemi, birçok alanda güneş panelleriyle aydınlatma sistemleri yer alıyor. Projede çöplerin materyaline göre toplanarak geri dönüşüme katkı sağlanması da düşünüldü.

Sanat eserlerini barındıracak
RELUX RSO projesinde 2 bin 900 metrekare kapalı alan; terasa, spor alanlarına, sinema ve sunum salonlarına, video konferans odalarına, müzik stüdyo, eğlence odalarına, çocuk oyun alanlarına ve otoparka, şehir dışından gelen müşterilerin konaklayabileceği otel gibi olanaklara ayrılmış durumda. Her türlü konut ve ofis ihtiyacının öngörülerek tasarlandığı projede bin metrekareden fazla açık alanda bahçe toplantı odaları ve bu alanlara hizmet eden restaurant, cafeler, ziyaretçi otoparkı yer alıyor. RELUX garden, art concept anlayışıyla modern sanat eserlerini barındırıyor.

Zeki yönetim sistemi, verimlilik ve keyfi artıracak
1939 yılında kuyumculuk ile başlayarak bugün finans gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren ALTUNBÜKEN Holding; RELUX RFF (RELUX Financial Flats), Bodrum HeavenHill, Suadiye Residence gibi projeleriyle ve otomotiv, kimya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası firmaların gayrimenkul yatırımlarını gerçekleştirmesiyle tanınıyor. ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, projeyle ilgili şu bilgileri verdi:

"Ana hedefimiz; şehir merkezinde yaşanabilir, yüksek teknolojili, çevreci ve estetik eserler ortaya koymak. Metropollerde, orta ve orta-üst gelir düzeyine hitap eden, tüm yönleriyle özgün bir konsepti olan, erişilebilir, kazanç fırsatı yaratan konut ve yüksek kira getirisi sağlayabilecek ticari gayrimenkulleri sunuyoruz. Relux markamızla lüks malzemeleri kullanmaktan öte sürekli değeri artacak sanat öğeleri ile aidat-bakım gibi maliyetleri düşüren, verimliliği, konforu ve keyfi artıran zeki yönetim sistemlerimiz ile lüks kavramını yeniden tanımlıyoruz."
DEVAMI
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
RELUX
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM