RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
HURRİYET.COM.TR: GAYRİMENKULE ‘LÜKS’ GİRİŞ
2015-04-14
ALTUNBÜKEN HOLDİNG, 25 YILDIR SÜRDÜRDÜĞÜ GAYRİMENKUL GELİŞTİRMEDE YOLUNA YENİ MARKASI RELUX GAYRİMENKUL İLE DEVAM EDECEK.

Şirket şehrin merkezlerinde lüks ve butik gayrimenkul projeleri geliştirecek. ALTUNBÜKEN Holding ve RELUX Yönetim Kurulu Başkanı Cem ALTUNBÜKEN, 400 milyon liralık cirolarını gayrimenkul projeleriyle birlikte 3 yıl içinde 1 milyar liraya ulaştırmayı amaçladıklarını söyledi. RELUX’un Ümraniye Tepeüstü’nde yer alan RELUX RSO 50 Suits & Office projesinin yüzde 40’ı satıldı. Ataşehir’de 78 rezidans üniteden oluşan RELUX RFF 35 Finance Flats projesinin ise yüzde 35’i satıldı. RELUX, Topkapı E5 üzerinde karma kullanımlı bir proje planlıyor. Bodrum’da marina, otel ve villadan oluşan ultra lüks proje için de çalışan ALTUNBÜKEN, 2016 yılı içinde Çemberlitaş’ta butik otel de açacak...
DEVAMI
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
RELUX
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin