RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
EMLAKROTASİ.COM: RELUX GAYRİMENKUL, LÜKS PROJELERİNE YENİLERİNİ EKLİYOR
2015-04-14
ALTUNBÜKEN HOLDİNG, RELUX GAYRİMENKUL MARKASIYLA KONUT REZİDANS VE OFİS ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR.

75 yıldan bu yana altın ve pırlanta sektöründe faaliyet gösteren ALTUNBÜKEN Holding 25 yıldır inşaat taahhüt işlerini de yürütüyor. ALTUNBÜKEN Holding, RELUX Gayrimenkul markasıyla 400 milyonluk cirosunu 3 yıl içerisinde 1 milyar liraya ulaştırmayı hedefliyor.

Dünyaca ünlü mimari grup GAD Architecture Gökhan Avcıoğlu ile çalışan RELUX Gayrimenkul, İstanbul’un değerli lokasyonlarında ulaşım akslarına komşu projeler geliştirmesiyle ön plana çıkıyor...
DEVAMI
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
RELUX
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
KIDZ
KIDZ
RELUX çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.
ULAŞIM