RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
EMLAKKULİSİ.COM: RELUX HEİGHTS 173 SATILIK!
2015-01-22
RELUX HEİGHTS 173 PROJESİ ALTUNBÜKEN İNŞAAT TARAFINDA HAYATA GEÇİRİLİYOR. PROJEDE EV VE OFİS TİPİNDE DAİRELER YER ALIYOR. RELUX HEİGHTS 173 SATILIK DAİRE DETAYLARI HABERİMİZDE YER ALIYOR.

ALTUNBÜKEN İnşaat tarafından İstanbul'da yeni bir proje daha hayata geçiyor. Relux Heights 173 projesi henüz proje aşamasında.

İstanbul Ümraniye'de Tepeüstü mevkiinde inşa edilmesi planlanan projesinde ev ve ofis tarzında daireler bulunacak. Projenin 2 blok halinde inşa edilmesi planlanıyor.

Tepeüstü RELUX Heights 173 projesinde spor alanları, sinema, sunum salonları, video konferans odaları, restaurant ve cafeler, müzik stüdyosu, eğlence odaları, çocuk oyun alanları ve otopark bulunuyor.

RELUX Heights 173 projesinin mimarında GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'nun imzası bulunuyor. Proje İstanbul Finans Merkezi'nin hemen yanında konumlanıyor.

 

RELUX Heights 173 iletişim

Telefon: 444 3 759

Web: http://www.relux.com.tr/
DEVAMI
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
RELUX
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
ULAŞIM