RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
EMLAKKULİSİ.COM: ALTUNBÜKEN HOLDİNG; RELUX RSO PROJESİNE İMZA ATIYOR!
2013-11-08
KUYUMCULUK İLE BAŞLAYARAK BUGÜN FİNANS GAYRİMENKUL VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN ALTUNBÜKEN HOLDİNG; İSTANBUL TEPEÜSTÜ'NDE RELUX RSO (RELUX SUİT & OFFİCE) PROJESİNE İMZA ATIYOR...

Kuyumculuk ile başlayarak bugün finans gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren ALTUNBÜKEN Holding; İstanbul Tepeüstü'nde RELUX RSO (RELUX Suit & Office) projesine imza atıyor. Toplam 10 bin 100 metrekare kapalı alana sahip RELUX RSO proje 22 kat olarak yükselecek, 2014 başında satışa çıkacak. Proje satışa çıkmadan yüzde 30'u için ön talep alınmış. Proje, bilişim çağında yaşayan ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden kaynaklanan ihtiyaçlar öngörülerek tasarlandı.
DEVAMI
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
RELUX
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin