RELUX | Medya, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
EMLAKHABERLERİ.COM: RELUX RFF ATAŞEHİR'DE YÜKSELECEK!
2014-02-01
ALTUNBÜKEN İNŞAAT TARAFINDAN ATAŞEHİR'DE HAYATA GEÇİRİLECEK OLAN RELUX RFF PROJESİ 10 KATLI 2 BLOKTAN MEYDANA GELİYOR..

RELUX RFF projesi Ataşehir'e yakın konumdaki Çakmak'ta yükselecek. ALTUNBÜKEN İnşaat projesi olan RELUX RFF, konut projesi olarak hayat bulacak. Mimari projesi GAD Mimarlık sahibi Gökhan Avcıoğlu tarafından çizilen RELUX RFF, 2 bloktan meydana gelecek.

Sembolik bir yapı olarak tanımlanan RELUX RFF'de bloklardan biri kentsel doku ile uyumlu ve bitişik parsel ve diğer blok ile uyum içinde 10 kattan meydana geliyor. Belediye yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanan RELUX RFF, TEM otoyolundan görülebilir şekilde konumlanıyor.

Ortak alanlarda optimum kullanım amaçlanarak şekillendirilen RELUX RFF, şeffaflık konseptiyle birleştirildi.
DEVAMI
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
CLUB
CLUB
RELUX sakini olduğunuz anda, ev ve ofis yaşamınıza dair her türlü ihtiyacınıza size özel çözümlerle cevap vermek üzere hizmet sunan CLUB üyesi olursunuz.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
RELUX
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
KIDZ
KIDZ
RELUX çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin