RELUX | Kurumsal, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
KURUMSAL
ALTUNBÜKEN
RELUX KARİYER
ALTUNBÜKEN, küreselleşen ve rekabetin en üst düzeye çıktığı günümüz dünyasında, başarıya giden en önemli unsurun insan kaynaklarından geçtiğini ve insana yatırımın geleceğe yatırım olduğunu savunan bir gruptur.

Bizler, bağlı bulunduğu kurumuna ve grubumuza yüksek sadakatli, özverili, samimi, üretken, soruşturan, problem çözen, yenilikçi, ben değil biz diyen, lider ruhlu insan kaynağı yaratırız.

ALTUNBÜKEN Grubu tarafından işe alınacak adaylarda aranan en önemli ortak özellik, başvurdukları pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi ve tecrübe dışında, ilk olarak grubun değerlerine uygun karakter özelliklerine sahip olmalarıdır. İçten olmak, iş arkadaşlarını, şirketini ve grubunu bir aile gibi sahiplenmek, iş temposunun yoğunluğunda yaratıcı ve yenilikçi fikirler üreterek kurumuna ve toplumuna yararlı olabilmek, öncelikli kriterlerdir.

Adaylar işe alım değerlendirmeleri esnasında sözel ve sayısal yetenek testleri, vaka çalışmaları, grup tartışmaları, İngilizce seviye testleri ve karakter tahlili mülakatları gibi bölümlerden oluşan aşamalardan geçirilirler.

Pozisyonlarımızın yaklaşık %70'inde mutlaka İngilizce dil bilgisi aranmaktadır. Pozisyonların durumlarına göre ek diller tercih sebebi olabilir. Erkek adaylar için, askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ise tercih sebebidir.

ALTUNBÜKEN Grubu, bütün adaylara objektif davranmayı, onları doğru bilgilendirmeyi ve tüm bilgilerinin gizli kalmasını taahhüt eder.

BAŞVURULARINIZ İÇİN
insankaynaklari@relux.com.tr
ULAŞIM
KIDZ
KIDZ
RELUX çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış özel yaşam alanları yaratıyor.
RELUX'ü
Twitter'da
Takip Edin
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
RELUX
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin