RELUX | Kurumsal, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
TEŞEKKÜRLER! E-POSTA ADRESİNİZ LİSTEMİZE BAŞARIYLA EKLENDİ!
KURUMSAL
ALTUNBÜKEN
RELUX KARİYER
1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, kurulduğu günden bu yana faaliyette bulunduğu her sektörde liderlik vizyonuyla hareket ederek yurtiçi ve yurtdışı pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Köklü geçmişinin getirdiği deneyimi kuyumculuk, inşaat, gayrimenkul, gıda ve finans alanlarında sahip olduğu uzmanlığıyla birleştirerek sürekli yatırımlarda bulunmuş; hem dünya trendleriyle uyumlu hem de kültürümüzle bağdaşan saygın markalar yaratmayı başarmıştır.

Özellikle turizm ve arazi geliştirme projelerinde prestijli roller üstlenen ve 250.000 metrekarelik inşaat projesi hayata geçirmiş olan ALTUNBÜKEN Grubu, toplam değeri 500 milyon doları bulan proje üretimine yeni yatırımlarla devam etmektedir.
RELUX'ü
Facebook'ta
Takip Edin
ECOLUX
ECOLUX
Doğa dostu yaşam lüksünüz.
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ KATOLOĞU
RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Katoloğu indirebilirsiniz...
AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ
RSO 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' ödülünü almaya layık görüldü...
HABERLER
XPAND
XPAND
XPAND, hem iş yaşamı hem de özel hayata dair tüm ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirilen ve ortak alanlarda optimum kullanım sağlayan bir RELUX özelliğidir.
ULAŞIM
RELUX
RELUX'ü
Instagram'da
Takip Edin
FLEXX
FLEXX
Esnek kat yerleşim imkanı olarak tanımlayabileceğimiz FLEX sistemi, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirebilmenizi sağlar.
E-BÜLTEN
Aşağıdaki kutuya E-Posta Adresinizi ekleyerek aylık olarak gönderdiğimiz E-Bülten'e kayıt olabilirsiniz.