RELUX | Media, Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RSO (RELUX Suit & Office), RFF (RELUX Finance Flats) Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz., RELUX, Gayrimenkul, Suit & Office, Finance Flats, Tepeüstü, Ataşehir, Ümraniye, Altunbüken
THANKS! YOUR E-MAIL ADRESS SAVED INTO OUR LIST!
MEDYARADAR.COM: RELUX RSO 2014'UN BASINDA SATISA CIKIYOR!
2013-10-31
UMRANIYE, TEPEUSTU'NDE TOPLAM 10.100 M² KAPALI ALANA SAHIP RELUX RSO PROJESI 22 KAT OLARAK YUKSELECEK, 2014 SENESI BASINDA SATISA CIKACAK. PROJE SATISA CIKMADAN %30'U ICIN ON TALEP ALINMIS DURUMUNDA.

1939 yılında kuyumculuk ile başlayarak bugün finans gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Altunbüken Holding; İstanbul Tepeüstü'nde yer alan yeni gayrimenkul projesi RELUX RSO (RELUX Suit Office) ile adından söz ettiriyor. 1970 senesinden beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren ALTUNBÜKEN Holding, RELUX RFF (RELUX Financial Flats), Bodrum Heaven Hill, Suadiye Residence gibi projeleriyle ve otomotiv, kimya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası firmaların gayrimenkul yatırımlarını gerçekleştirmesiyle tanınıyor.

SATIŞA ÇIKMADAN %30'U İÇİN TALEP OLUŞTU

Ümraniye, Tepeüstü'nde toplam 10.100 m² kapalı alana sahip RELUX RSO projesi 22 kat olarak yükselecek, 2014 senesi başında satışa çıkacak. Proje satışa çıkmadan %30'u için ön talep alınmış durumunda.

ESNEK KAT PLANI İLE KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Finans sektörünün kalbi olacak İstanbul Uluslararası Finans Merkezinin yakınında ve TEM otobanının hemen yanında konumlanan RELUX RSO projesi yenilikçi ve özgün mimari anlayışıyla Ümraniye'nin çehresini değiştirecek. Bilişim çağında yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden kaynaklanan ihtiyaçlar öngörülerek tasarlanan proje hem yaşam alanı hem de iş alanı olarak tasarlanmış suit ofislerden oluşuyor.

Proje, esnek kat yerleşim imkanı sunan Flex özelliği ile dikkat çekiyor. RELUX RSO projesinde, hem rezidansların hem de suit ofislerin kat planları tekrar tekrar kaldırılıp yerine konulabilen duvarlarıyla değiştiriliyor. Bu esnekliği, bütün binayı saran özel tasarımlı elektrik, su, ısıtma ve soğutma tesisatı mümkün kılıyor. RELUX RSO sakinleri ihtiyaçları ya da zevkleri doğrultusunda istedikleri odayı genişletip, küçültebiliyor, farklı alanlarda mutfak ve banyo kullanabiliyorlar. Özellikle Flex özelliği suit ofisler için büyük önem taşıyor. Bu özellik sayesinde birden fazla suit ofis, duvarları kaldırılarak tek ve büyük bir ofise çevrildiği gibi büyük bir ofis ihtiyacı ortadan kalktığında bölünerek, ihtiyaç dışındaki bölümlerin kiralanmasına ya da satılmasına olanak sağlıyor. Projenin bir diğer önemli özelliği ise doğal kaynakların tasarruflu ve verimli kullanımını sağlayan Eco Friendly (doğa dostu) alt yapısı. Cam ve duvar izolasyonuyla enerji tasarrufu sağlanmasının yanısıra RELUX RSO projesinde yağmur suyunu filtreleyerek, dev depolarında tutan arıtma sistemi, bir çok alanda güneş panelleriyle aydınlatma sistemleri yer alıyor. Çöplerin metaryeline göre toplanarak geri dönüşüme katkı sağlanması dahi düşünülmüş. İş yaşamı ve özel hayatın ihtiyaçlarını yaşanılan alanın dışına genişleten, binanın ve şehrin tüm sosyal, kültürel imkanlarıyla bütünleyen ve zeki yönetim sistemleriyle yapılandırılan Xpand konsepti de projenin ilgi çeken bir diğer özelliği.

ORTAK ALANLARIN TAPUSU MAL SAHİPLERİNDE

RELUX RSO projesinde 2.900 m² kapalı alan; terasa, spor alanlarına, sinema ve sunum salonlarına, video konferans odalarına, müzik stüdyo, eğlence odalarına, çocuk oyun alanlarına ve otoparka, şehir dışından gelen müşterilerin konaklayabileceği otel gibi olanaklara ayrılmış durumda. Her türlü konut ve ofis ihtiyacının öngörülerek tasarlandığı projede 1.000 m² den fazla açık alanda bahçe toplantı odaları ve bu alanlara hizmet eden restaurant, cafeler, ziyaretçi otoparkı yer alıyor. Müzik ve ışıkla keyif veren RELUX garden, art concept anlayışıyla modern sanat eserlerini barındırıyor. Xpand" özelliği çerçevesinde ortak kullanıma açık olan tüm bu alanların tapusu mal sahiplerinde bulunuyor ve bu alanların kullanımı için ayrı bir ücret ödenmiyor. RELUX RSO sakinleri akıllı yönetim sistemleri ile yapılandırılan tüm bu ortak alan ve olanaklardan kendi sürelerini rezerve ederek ya da diğer sakinler ile zaman takas ederek yararlanabiliyorlar.

MİMARİ OSCAR ÖDÜLLÜ PROJE

Projenin mimarlığını uluslararası arenada bir çok kez ödüle layık görülen mimar Gökhan Avcıoğlu üstlendi. RELUX RSO Projesi, geride bıraktığımız Eylül ayında inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm dünyadaki profesyonel firmalara açık olan Internatıonal Property Awards yarışmasında 5 yıldızlı dereceyle Avrupa' nın en iyi mimari ödülünün sahibi oldu. Internatıonal Property Awards yarışması, Dünya Mimarlık Oscarları olarak da anılıyor.

LÜKS KAVRAMINI YENİDEN TANIMLIYORUZ

RELUX RSO Suit Ofis Projesi ile ilgili olarak proje sahibi ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem ALTUNBÜKEN ise şu bilgileri paylaştı; "Ana hedefimiz; şehir merkezinde yaşanabilir, yüksek teknolojili, çevreci ve estetik eserler ortaya koyabilmektir. Başta İstanbul olmak üzere önemli metropollerde, orta ve orta-üst gelir düzeyine hitap eden, tüm yönleriyle özgün bir konsepti olan, erişilebilir, kazanç fırsatı yaratan konut projeleri ve yüksek kira getirisi sağlayabilecek ticari gayrimenkulleri yatırımcılarımıza sunuyoruz. RELUX markamızla lüks malzemeleri kullanmaktan öte sürekli değeri artacak sanat öğeleri ile, aidat-bakım gibi maliyetleri düşüren, verimliliği, konforu ve keyfi arttıran zeki yönetim sistemlerimiz ile lüks kavramını yeniden tanımlıyoruz."
RELUX RSO 50 TEPEUSTU CATALOGUE
You can download RELUX RSO 50 Tepeüstü E-Catalogue...
EUROPEAN REAL ESTATE AWARDS
RSO wins 'Best Architecture Multiple Residence Turkey' award...
NEWS
XPAND
XPAND
XPAND is a RELUX luxury that is designed to satisfy all the needs of business life and private life, and also provides an optimum usage in common areas.
LOCATION
FLEXX
FLEXX
Described as flexible floor orientation, FLEXX luxury enables you to personalize your office or home.
Follow
RELUX
on Instagram
RELUX
Follow
RELUX
on Facebook
ECOLUX
ECOLUX
Minimum energy consumption, use of nature-friendly materials...
Follow
RELUX
on Twitter